Klimatyzacja

Klimatyzacja WM Service Project

Klimatyzacja jest procesem wymiany powietrza. Wbrew powszechnej opinii „klima” nie tylko chłodzi ale i podgrzewa, nawilża lub osusza i oczyszcza z zanieczyszczeń powietrze. Zadaniem klimatyzacji jest zapewnienie odpowiednich, higienicznych i komfortowych warunków do naszego funkcjonowania bez względu na to czy przebywamy w domu, w pracy, w samochodzie czy na zakupach. Coraz częściej klimatyzacja to już standard na który nas stać a nie luksus dla wybranych.

Wybierając system klimatyzacji kieruj się jego efektywnością energetyczną, kosztami eksploatacyjnymi, wielkością chłodzonych/ ogrzewanych pomieszczeń, zakresem temperatur pracy jak również poziomem hałasu czy estetyką wykonania i montażu.

Część klimatyzatorów posiada funkcję cichej pracy, znajdującą zastosowanie np. w przypadku jednostek umieszczonych w sypialni. Oferowane przez nas urządzenia posiadają funkcję silent wytwarzając od 17 dB hałasu, który można porównać do szumiącego lasu. 

Ważnym elementem do rozważenia przy wyborze instalacji klimatyzacyjnej jest jej oczyszczająca funkcja pro – zdrowotna, która poprawia jakość powietrza w pomieszczeniu. Niezawodność i okres gwarancji są także kluczowymi czynnikami mającymi wpływ na wybór klimatyzatora.

Weź pod uwagę własną wygodę sterowania system klimatyzacji. Najnowsze modele klimatyzatorów, łączą się z siecią WiFi i wówczas sterowanie odbywa się przy pomocy telefonu, tabletu czy komputera a  funkcja  TIMER pozwoli Ci zaprogramować czas włączenia i wyłączenia klimatyzatora.

Jeszcze na etapie planowania zakupu musisz wiedzieć, iż osprzęt klimatyzacyjny potrzebuje przestrzeni instalacyjnej a praktycznie każdy budynek ma jakieś ograniczenia montażowe, np. odległość do drzwi, okien, balkonów, skosy na poddaszach, bliskie sąsiedztwo z innymi budynkami i sąsiadami. Dlatego też, przed wyborem i zakupem urządzeń klimatyzacyjnych skorzystaj z usług profesjonalisty, który doradzi, jaki system i urządzenie klimatyzacyjne będzie najlepsze dla Twoich potrzeb.

Aby inwestycja w klimatyzację pozostała tanim rozwiązaniem musi być właściwie użytkowana i konserwowana. Wybór serwisanta oferującego profesjonalny montaż oraz sezonowe przeglądy i utrzymanie gwarancji dla instalacji powinien być traktowany jako priorytetowo przez każdego każdej osoby inwestującej w klimatyzację.

Nasza firma WM Service – Project  oferuje profesjonalne usługi w zakresie projektu, doboru, dostawy, wsparcia technicznego i montażu kompleksowej realizacji inwestycji klimatyzacyjnej i późniejszego serwisowania dla każdego budynku czy to mieszkalnego, przemysłowego, biurowego czy też użyteczności publicznej.

WM Service – Project 

Dbamy o dobry klimat w Twoim otoczeniu.

Dom jest bezpiecznym miejscem, w którym odpoczywamy i pracujemy, w którym spędzamy dużą część naszego życia. Klimatyzacja zapewni Tobie i Twoim najbliższym komfort i ulgę, nawet podczas tropikalnych upałów..

Badania dowodzą, iż ludzka wydajność jest mocno powiązana z temperaturą panującą w otoczeniu. Zbyt wysoka lub za niska temperatura obniża wydajność pracy, co przekłada się negatywnie na wyniki finansowe firmy…

W badaniach sieci hotelowych w Polsce na pytanie: O co najczęściej pytają goście rezerwując pokój w hotelach- klimatyzacja obiektu plasuje się w czołówce odpowiedzi. Dobrej jakości system klimatyzacyjny wpływa na…

Odpowiednio zaprojektowany i wykonany układ klimatyzacji w hali produkcyjnej zapewni optymalne parametry klimatu pomieszczenia zarówno dla pracy ludzi jak i pracy maszyn…