Dla biura i sklepu

Klimatyzacja dla biura i sklepu

Badania dowodzą, iż ludzka wydajność jest mocno powiązana między innymi z temperaturą panującą w otoczeniu. Zbyt niska lub za wysoka temperatura obniża wydajność pracy, co przekłada się negatywnie na wyniki finansowe firmy.

Odpowiednio dobrany system klimatyzacyjny do powierzchni Twojego biura czy sklepu pozwoli obniżyć temperaturę do takiej, w której pracownikom najlepiej się pracuje. Dodatkowo sprzęt ten oczyści powietrze z pyłu drukarek i kopiarek, bakterii czy kurzu, zapewniając odpowiedni klimat, co wpłynie na lepsze samopoczucie pracowników i tym samym zwiększy efektywność pracy.

Zakup systemu i urządzeń klimatyzacyjnych należą do środków trwałych firmy a ich montaż i użytkowanie można odliczyć od podatku.

Aby inwestycja w klimatyzację pozostała tanim rozwiązaniem musi być właściwie użytkowana i konserwowana. Wybór serwisanta oferującego profesjonalny montaż oraz sezonowe przeglądy i utrzymanie gwarancji dla instalacji powinien być traktowany jako priorytetowo przez każdego każdego przedsiębiorcę inwestującego w klimatyzację.

Nasza firma WM Service Project  zajmuje się profesjonalnym projektowaniem ekonomicznej i wydajnej instalacji klimatyzacyjnej, na potrzeby Twojego biura czy też powierzchni handlowej, wraz z dostawą oraz montażem, uruchomieniem jak i późniejszym serwisem urządzeń.

 

Umów się na bezpłatny pomiar i dobór urządzenia na terenie miasta Konin, oraz w obrębie do 30 km od siedziby naszej firmy WM Service-Project.