Dla hoteli i restauracji

Głównym zadaniem stawianym systemom klimatyzacji dla hoteli i restauracji jest zapewnienie jak najkorzystniejszych parametrów powietrza w pomieszczeniach, w których przebywają ludzie. Dobrej jakości system klimatyzacyjny wpływa na pozytywne samopoczucie gości i pracowników hoteli oraz restauracji zwiększając ich aktywność, zwłaszcza w czasie uciążliwych upałów.

W badaniach sieci hotelowych w Polsce na pytanie: O co najczęściej pytają goście rezerwując pokój w hotelach- klimatyzacja obiektu plasuje się w czołówce odpowiedzi. Tak jak, jednym z priorytetowych czynników wyboru sal konferencyjnych, sal obsługi klienta czy restauracji na imprezy okolicznościowe jest właśnie fakt posiadania sprawnej klimatyzacji.

Utrzymując przez cały rok odpowiednią temperaturę, czystość oraz wilgotność powietrza we własnym obiekcie, oferujesz ten komfort swoim gościom. Warunki, którym muszą odpowiadać pokoje gościnne, odpowiadają warunkom dla pomieszczeń domowych i biurowych.

Wymagania stawiane instalacjom i urządzeniom klimatyzacyjnym w obiektach hotelarsko – gastronomicznych:

  • cicha praca,
  • mała prędkość powietrza w strefie przebywania ludzi,
  • płynna regulacja temperatury,
  • prosty w obsłudze sterownik naścienny,
  • funkcja wstrzymania pracy klimatyzacji w przypadku wolnego pokoju,
  • ograniczona przestrzeń instalacyjna, w tym jednostka wewnętrzna przystosowana do zabudowy,
  • łatwy dostęp serwisowy do jednostki wewnętrznej po zabudowie.
  • ograniczona przestrzeń dla instalacji

Proponowane przez naszą firmę WM Service-Project systemy klimatyzacji dla hoteli i restauracji spełniają powyższe warunki oraz zgodne są z normami państwowymi, jednocześnie nie obciążają przy tym zbytnio hotelarskiej i restauratorskiej kieszeni. W ramach współpracy z nami oferujemy szeroki zakres usług od zaprojektowania całej instalacji, dostawę, montaż wraz z uruchomieniem jak i późniejszym serwisem systemu klimatyzacji.

 

Umów się na bezpłatny pomiar i dobór urządzenia na terenie miasta Konin, oraz w obrębie do 30 km od siedziby naszej firmy WM Service-Project.