Dla przemysłu

Klimatyzacja przemysłowa

Klimatyzacja dla przemysłu

Odpowiednio zaprojektowany i wykonany układ klimatyzacji w hali produkcyjnej zapewni optymalne parametry klimatu pomieszczenia zarówno dla pracy ludzi jak i pracy maszyn.

Serwerownie i szafy teleinformatyczne pracujące nieprzerwanie dzień w dzień przez cały rok powinny mieć także zapewnione optymalne warunki chłodzenia. W zależności od specyfiki miejsca, w którym klimatyzacja przemysłowa ma zostać zamontowana, tworzymy rozwiązania indywidualnie dopasowane dla danego procesu produkcyjnego, a także panujących warunków po to, aby klimatyzacja była jak najbardziej wydajna i efektywna.

Najbardziej popularnymi rozwiązaniami klimatyzacji przemysłowej są systemy VRV i VRF.

Variable Refrigerant Volume – VRV oraz Variable Refrigerant Flow –VRF to systemy klimatyzacyjne, gdzie do jednej jednostki zewnętrznej można podłączyć nawet kilkadziesiąt wewnętrznych. Oba systemy VRV i VRF doskonale nadają się do kontrolowania temperatury i wilgotności w wielokondygnacyjnych czy wielkopowierzchniowych budynkach przy utrzymaniu wysokiej oszczędności energii. Energooszczędność układu VRV lub VRF można zwiększyć łącząc je z system wentylacyjnym z odzyskiem ciepła. Oba systemy wyposażone są w bardzo rozbudowaną elektronikę jak niezależne sterowanie poszczególnymi jednostkami, identyfikacja i sygnalizacja stanów awaryjnych, zdalne sterowanie, itp.

Proponujemy Państwu kompleksowe rozwiązania w zakresie, doboru, montażu, przeszkolenia z obsługi systemów klimatyzacji dla szeroko rozumianego przemysłu. Współpracując z WM Service – Project zyskujecie Państwo gwarancję niezawodności i wieloletniej trwałości oferowanych urządzeń, ponieważ współpracujemy z najlepszymi producentami klimatyzacji przemysłowej.

Umów się na bezpłatny pomiar i dobór urządzenia na terenie miasta Konin,
oraz w obrębie do 30 km od siedziby naszej firmy WM Service-Project.